Polityka prywatności strony www.jagodzinska.com
Zasady polityki prywatności, które są określone poniżej dotyczą tylko strony www.jagodzinska.com, nie dotyczą witryn, do których można przechodzić ze strony www.jagodzinska.com. Po opuszczeniu strony www.jagodzinska.com prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odwiedzanych witryn internetowych.
Korzystając ze strony www.jagodzinska.com akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej. Firma F.H.U Jagodzińska zarządzająca stroną www.jagodzinska.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie, aktualizacje polityki prywatności będą publikowane na stronie internetowej.
Strona umożliwia skontaktowanie się z firmą F.H.U Jagodzińska poprzez wypełnienie przygotowanego formularza kontaktowego. Wypełnienie formularza kontaktowego wymaga podania danych osobowych, które są używane przez firmę F.H.U Jagodzińska do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie lub prośbę.
Strona www.jagodzinska.pl zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania danych osobowych swoich klientów innym podmiotom bez zgody klienta, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo. Dane osobowe użytkowników traktowane są przez firmę F.H.U Jagodzińska jako dane poufne.
Dane osobowe podawane poprzez formularz kontaktowy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883)
Zawartość strony www.jagodzinska.com nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 & 1 Kodeksu Cywilnego.
Firma F.H.U Jagodzińska dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona www.jagodzinska.com została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie.
Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale tzw. dane techniczne na przykład: adres IP, informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego, dostawcy internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie nie związanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.